00 48 607 200 200

REZERWACJA
Holiday Poland Cheap Holiday in Poland Lower Silesia Holiday

Oferty specjalne - zgodne z Państwa oczekiwaniami

Ferie zimowe w bardzo atrakcyjnej cenie

 

Przykro nam, ale w oczasie świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra wszystkie pokoje mamy już zarezerwowane.

Zapraszamy serdecznie na ferie zimowe. Dla osób które dokonają rezerwacji w tym okresie na minimum 5 dób proponujemy 10% upustu na cenę pokoi i butelkę wina do kolacji przy kominku. 

Miłośnicy sportów zimowych poza oślą łączką obok gościńca mają w odległości pół godziny jazdy samochodem Izerski Stog świetnie przygotowaną 2-kilometrową trasę zjazdową z najnowocześniejszą w Polsce koleją gondolową http://skisun.pl/ .

Za dodatkową opłatą proponujemy wiele dodatkowych atrakcji na miejscu, jak np. wyprawę Land Roverem po okolicznych zalesionych wzgórzach i dolinach czy ognisko na łące obok gościńca.

Zapraszamy gości z psami i kotami.

 

Nasz pensjonat jest przyjazny dla psów - cena pobytu 10-20 zł/dobę.

 

Zadzwoń lub napisz do nas, odpowiemy na Twoje pytania. Dostosujemy się do Twoich oczekiwań i wymagań. Jeśli masz pomysł czy marzenie odnośnie spędzenia wyjątkowego czasu w naszym gościńcu, proszę powiadom nas telefoniczne bądź drogą mailową. Oddzwonimy do Ciebie i omówimy szczegóły. Na większe imprezy możemy zorganizować pakiety wspólnie z współpracującymi z nami hotelami. Nie zapomnij, że na życzenie zapewnimy transport przez cały Twój pobyt - nie musisz się martwić o dojazd i samochód. Pensjonat jest również przyjazny dla Państwa czworonogów.

 

Kontakt Antoni i Gosia Jackiewicz
Tel. 00 48 (0) 607 200 200 e-mail:  gosciniec@podzielonymjajem.pl

 

 

to