00 48 607 200 200

REZERWACJA
Holiday Poland Cheap Holiday in Poland Lower Silesia Holiday

Wycieczki Off Road 4 x 4 Land Roverem Defenderem

WYCIECZKI PO BEZDROŻACH LAND ROVEREM, SETKI KILOMETRÓW DZIKICH DRÓG ZACZYNAJĄ SIĘ PRZY GOŚCIŃCU POD ZIELONYM JAJEM

Land rover defender in Plozcki Gorne

Land Rover Defender, Afryka, Sahara, safari - to słowa ikony wielkiej przygody. Gospodarz gościńca  połknął tego bakcyla ćwierć wieku temu w Afryce Wschodniej. Ukoronowaniem były rozpoczęte 15 lat temu jego wyprawy do Afryki Północno - Zachodniej i w rejony gdzie wielokrotnie wytyczano saharyjskie odcinki rajdu Paryż - Dakar. Teraz po osiedleniu się na Pogórzu Izerskim, takim symbolicznym łącznikiem z tamtymi latami są właśnie terenowe Land Rovery. Głębokie wąwozy, ostre skaliste podjazdy i gliniaste rozmokłe niecki tworzą wymarzone warunki do uprawiania off-roadu. Korzystając z gęstej siatki tutejszych szutrowych dróg można praktycznie bez wjeżdżania na asfalt wyjechać nawet za granicę.  Dla chętnych doskonalenia umiejętności kierowcy 4x4 mamy w wąwozie obok gościńca specjalny tor off-roadowy.
Koszt wyjazdu z doświadczonym przewodnikiem uzależniony jest od trasy i liczby uczestników. Zaczyna się od 120 zł za osobę za 1.5 godziny ekscytującej przygody w terenie po bezdrożach malowniczego o każdej porze roku Pogórza Izerskiego i po pobliskiej tajemniczej Krainie Wygasłych Wulkanów.
Zadzwoń do nas lub zapytaj o terenowe wycieczki za pomocą poniższego formularza. Nie musisz teraz decydować, oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania oraz wątpliwości. Personel hotelu mówi w języku polskim i angielskim. Więcej informacji

 

Kontakt: Antoni i Gosia Jackiewicz

Tel. 00 48 (0) 607 200 200 e-mail:  gosciniec@podzielonymjajem.pl

 Jest również możliwość zorganizowania wycieczki Land Roverem do Afryki Północnej. Jeśli jesteś zainteresowany porozmawiaj z gospodarzem Gościńca Pod Zielonym Jajem.


DOŚWIADCZ PRAWDZIWEJ PRZYGODY!!