00 48 607 200 200

REZERWACJA
Holiday Poland Cheap Holiday in Poland Lower Silesia Holiday

Pakiety wycieczkowe dla grup i rodzin z dziećmi

SKORZYSTAJ Z NASZYCH POMYSŁÓW NA SPĘDZENIE NIEZAPOMNIANYCH CHWIL

Przygotowaliśmy dla Państwa propozycje wycieczek na każdy dzień tygodnia Waszego pobytu w Płóczkach Górnych.

Dzień 1

Bolesławiec Manufaktura – Niebieski BurakHuta Borowski

Zwiedzanie Bolesławca połączone z  wizytą w fabryce porcelany – Manufaktura a także samodzielnym projektowaniem i malowaniem ceramiki przez naszych Gości, które mogą być po wypaleniu w piecu zabrane do domu. Posiłek w restauracji Niebieski Burak a po południu zwiedzanie słynnej na całym świecie Huty Szkła Artystycznego - Borowski

Dzień 2

Zamek Czocha  - Jezioro Złoty Potok

Zwiedzanie zamku może być połączone z degustacją miodów pitnych i win lub uczestnictwem w pokazach turnieju walk rycerskich albo rejsem statkiem po Jeziorze Leśniańskim. Latem polecanym przez nas miejscem jest plaża Złoty Potok nad Jeziorem Złotnickim, gdzie można popływać, wypożyczyć kajaki, rowery wodne albo spróbować swoich sił na nartach wodnych.

Dzień 3

Off Road w Płóczkach Górnych Gościniec Pod Zielonym Jajem

Wycieczka Land Roverem po bezdrożach i podziwianie pięknych o każdej porze roku widoków Pogórza Izerskiego i Krainy Wygasłych Wulkanów. Powrót na obiad do naszego gościńca lub grilla w ogrodzie (w zależności od pogody).

Dzień 4

Świeradów Zdrój Aqua Park lub SPA

Wjazd koleją gondolową w Świeradowie Zdroju na szczyt  Stogu Izerskiego, następnie zjazd lub zejście pieszo. Wizyta w okolicznym SPA lub Aqua Parku.

Dzień 5

Szklarska Poręba- Karkonoski Park Narodowy (Śnieżne Kotły) albo Schronisko Na Hali Szrenickiej lub Wodospad Kamieńczyk

Zwiedzanie Szklarskiej Poręby i w zależności od kondycji oraz chęci naszych Gości możemy zaplanować wycieczkę w góry. Dla najbardziej wytrwałych polecamy wyprawę w Śnieżne Kotły kierując się żółtym szlakiem ze Szklarskiej Poręby do Schroniska pod Łabskim Szczytem, a następnie idąc dalej żółtym szlakiem. Czas dojścia ze Szklarskiej Poręby waha się od 2h latem do 4h zimą.

Dzień 6

Stajnia w Studniskach – całodniowe przejażdżki bryczką 

Serdecznie polecamy zwiedzanie zabytków Dolnego Śląska z perspektywy konnego zaprzęgu.

Dzień 7

Karpacz – Kościółek Wang – Kowary Park Miniatur lub Western City  w Ścięgnym albo wycieczka w góry

Zwiedzanie drewnianego Kościółka Wang w Karpaczu a następnie przejazd do Parku Miniatur, gdzie można obejrzeć zabytki Dolnego Śląska w miniaturze. Alternatywą może być Western City, gdzie można przenieść się w czasie i zobaczyć ranczo prawdziwych kowboi. Dla Gości, którzy kochają góry z przyjemnością zaplanujemy trasy pieszych wycieczek z Karpacza np. do schronisk Strzecha Akademicka czy Samotnia.

Więcej informacji

Kontakt Antoni and Gosia Jackiewicz    
tel. 00 48 607 200 200   email:  gosciniec@podzielonymjajem.pl

Zapraszamy gości z psami.