00 48 607 200 200

REZERWACJA
Holiday Poland Cheap Holiday in Poland Lower Silesia Holiday

Wyprawy Land Roverem

WYPRAWY LAND ROVEREM PO BEZDROŻACH - SETKI KILOMETRÓW DZIKICH DRÓG, KTÓRE ZACZYNAJĄ SIĘ PRZY GOŚCIŃCU POD ZIELONYM JAJEM

land roveryLand Rover Defender, Afryka, Sahara, safari - to słowa ikony wielkiej przygody. Gospodarz gościńca połknął tego bakcyla ćwierć wieku temu w Afryce Wschodniej. Ukoronowaniem były rozpoczęte 15 lat temu jego wyprawy do Afryki Północno - Zachodniej i w rejony gdzie wielokrotnie wytyczano saharyjskie odcinki rajdu Paryż-Dakar. Teraz po osiedleniu się na Pogórzu Izerskim, takim symbolicznym łącznikiem z tamtymi latami są właśnie terenowe Land Rovery. Głębokie wąwozy, ostre skaliste podjazdy i gliniaste rozmokłe niecki tworzą wymarzone warunki do uprawiania off-roadu. Korzystając z gęstej siatki tutejszych szutrowych dróg można praktycznie bez wjeżdżania na asfalt wyjechać nawet za granicę.  Dla chętnych doskonalenia umiejętności kierowcy 4x4 mamy w wąwozie obok gościńca specjalny tor off-roadowy. 

Koszt wyjazdu z doświadczonym przewodnikiem uzależniony jest od trasy i liczby uczestników. Zaczyna się od 120 zł za osobę za 1.5 godziny ekscytującej przygody w terenie po bezdrożach malowniczego o każdej porze roku Pogórza Izerskiego i po pobliskiej tajemniczej Krainie Wygasłych Wulkanów.

Więcej informacji

Zadzwoń do nas lub zapytaj o terenowe wycieczki za pomocą poniższego formularza. Nie musisz teraz decydować, oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania oraz wątpliwości. Personel pensjonatu mówi w języku polskim i anielskim.  Pensjonat jest również przyjazny dla Państwa czworonogów.

Kontakt Antoni i Gosia Jackiewicz
Tel. 00 48 (0) 607 200 200 e-mail:  gosciniec@podzielonymjajem.pl

Zapraszamy gości z psami.