00 48 607 200 200

REZERWACJA
Holiday Poland Cheap Holiday in Poland Lower Silesia Holiday

Oferujemy Państwu dwanaście wyjątkowych pokoi

DYSPONUJEMY sześcioma TRADYCYJNYMI IZBAMI, czteroma PAŃSKIMI - SUPERIOR i dwoma WYSOKIMI - DELUXE

 1 Tradycyjna Izba - standard

Tradycyjna Izba na pierwszym piętrze z zachowaną konstrukcją szachulcową i niskimi potężnymi belkami stropu. Dwa jednoosobowe łóżka z możliwością ustawienia dostawki, stare ciężkie fotele i śląska szafa. Tradycyjne małe okienko z widokiem na południe na zalesione wzgórze czyni ten pokój przytulny i nastrojowy. To idealna izba dla 3-osobowej rodziny. Łazienka, z prysznicem, ręczniki. WiFi. Powierzchnia pokoju 22 m², łazienki 3,6 m²

Kliknij aby zobaczyć prezentację 3D (wirtualny spacer)

 

 

2 Tradycyjna Izba - standard

Tradycyjna Izba na pierwszym piętrze z zachowaną konstrukcją szachulcową i niskimi potężnymi belkami stropu. Dwa jednoosobowe łóżka, przy których stoją szafki z nocnymi lampkami. Odrestaurowana szafa, wygodne fotelel z lampą podłogową. Małe, tradycyjne okienko, z którego rozpościera się widok na zalesione wzgórza. Izba pięknie nasłoneczniona. Łazienka wyposażona w kabinę prysznicową, ręczniki. Internet WiFi. Powierzchnia pokoju 17 m², łazienki 3 m². 

Kliknij aby zobaczyć prezentację 3D (wirtualny spacer)

 

 

 

 

3 Tradycyjna Izba - standard

Tradycyjna Izba na pierwszym piętrze z zachowaną konstrukcją szachulcową i niskimi potężnymi belkami stropu. Jeden z mniejszych pokoi w  Gościńcu. W izbie dwa jednoosobowe łóżka z szafką i lampką nocną, komoda na bagaż podręczny, wygodny fotel z lampą podłogową. Promienie słoneczne wpadające przez okno powodują, iż w pokoju przez cały dzień panuje ciepły i nastrojowy klimat. Łazienka z kabiną prysznicową, ręczniki. Internet WiFi. Powierzchnia pokoju 15, łazienki 3 m².d

Kliknij aby zobaczyć prezentację 3D (wirtualny spacer)

 

 

 

 

 4 Tradycyjna Izba - standard

Tradycyjna Izba na pierwszym piętrze z zachowaną konstrukcją szachulcową i niskimi potężnymi belkami stropu.W izbie dwa jednoosobowe łóżka z szafkami i lampkami nocnymi, stoliczek z fotelami, przy którym stoi lampa podłogowa. Widok na południe na zalesione wzgórze. Stara, odrestaurowana szafa. Izba pięknie nasłoneczniona. W łazience kabina prysznicowa, ręczniki. Internet WiFi. Powierzchnia pokoju 16 m², łazienki 2,5 m².

Kliknij aby zobaczyć prezentację 3D (wirtualny spacer)

 

 

 

 

 

5 Tradycyjna Izba - standard

Tradycyjna Izba na pierwszym piętrze od strony dziedzińca z widokiem na trawiaste wzgórza. Dwa łóżka jednoosobowe, odrestaurowana szafa, stare fotele, przy których stoi lampa podłogowa i stylowy stolik. Izba idealna na gorące dni, gdyż w pokoju panuje przyjemny klimat. Łazienka z kabiną prysznicową, ręczniki. Internet WiFi.Powierzchnia pokoju 15 m², łazienki 2,8 m².

Kliknij aby zobaczyć prezentację 3D (wirtualny spacer)

 

 

 

 

7 Tradycyjna Izba - standard

Tradycyjna Izba na pierwszym piętrze. Dwa łóżka jednoosobowe, odrestaurowaną śląska szafa, stare foteel, lampa podłogowa i stolik. Z tego pokoju od strony dziedzińca rozciąga się widok na trawiaste i częściowo zalesione wzgórza otaczające cały Gościniec. Łazienka wyposażona w kabinę prysznicową, ręczniki. Internet WiFi. Powierzchnia pokoju 20 m², łazienki 3,6 m².

Kliknij aby zobaczyć prezentację 3D (wirtualny spacer)

 

 

 

 

 

9  Pańska Izba - superior

Pańska Izba na poddaszu  z pięknie wyeksponowanym starym belkowaniem dachowym, to jeden z najbardziej przestronnych pokoi. Daje możliwość dołączenia dwóch dostawek. Izba nadaje się idealnie dla 4-osobowej rodziny. W izbie dwa jednoosobowe łóżka z lampkami nocnym lub łóżko małżeńskie,, odrestaurowana szafa i komoda, stare fotele z małym stoliczkiem, przy którym stoi lampa podłogowa oraz dodatkowo fotel bujany, lodówka. Okno dachowe od dziedzińca oraz okno w ścianie szczytowej od strony południa, z widokiem na wieś i okoliczne wzgórza. Salon kąpielowy z oknem dachowym, kabina prysznicowa z deszczownicą, ratanowy fotel, suszarka do włosów, ręczniki.  W pokoju jest czajnik elektryczny z zestawem do kawy i herbaty, dostępny Internet WiFi. Powierzchnia pokoju 34 m², łazienki 9 m².

Kliknij aby zobaczyć prezentację 3D (wirtualny spacer)

 

 

 

 

 

10  Pańska Izba - superior

Pańska Izba  na poddaszu z pięknie wyeksponowanym starym belkowaniem dachowym, to najbardziej nasłoneczniony pokój w całym gościńcu. Jedno z okien wychodzi na wschód oraz dwa okna dachowe wychodzące na południe. Piękny widok na okoliczne wzgórza. W izbie dwa jednoosobowe łóżka z lampkami nocnym lub łóżko małżeńskie, odrestaurowana szafa i sekretarzyk, stare fotele z małym stoliczkiem, na którym stoi lampka, lodówka. W łazience jedyna w całym gościńcu kwadratowa kabina prysznicowa z deszczownicą, suszarka do włosów, ręczniki.  W pokoju jest czajnik elektryczny z zestawem do kawy i herbaty, dostępny Internet WiFi.  Powierzchnia pokoju 31 m², łazienki 4 m².

Kliknij aby zobaczyć prezentację 3D (wirtualny spacer)

 

 

 

 

11 Wysoka Izba - deluxe

Wysoka Izba na poddaszu z pięknie wyeksponowanym starym belkowaniem, z dwoma oknami dachowymi od strony południowej, z widokiem na zalesione wzgórza, a w oddali XIII-wieczny kościół św. Bartłomieja. Dwa łóżka jednoosobowe pod belkowym stropem. W pokoju znajduje sie stylowa szafa oraz wygodne fotele ze stolikiem. Promienie słoneczne dodatkowo ogrzewają pokój. Przestronna łazienka z umywalką oraz kabiną prysznicową, ręczniki.  W pokoju jest czajnik elektryczny z zestawem do kawy i herbaty, dostępny Internet WiFi.  Powierzchnia pokoju 24 m², łazienki 6 m².

Kliknij aby zobaczyć prezentację 3D (wirtualny spacer)

 

 

 

 

12 Wysoka Izba - deluxe

Wysoka Izba na poddaszu z pięknie wyeksponowanym starym belkowaniem, ze wspaniałym widokiem na zalesione wzgórza i w oddali XIII-wieczny kościół św. Bartłomieja.. Belkowy strop pod którym znajdują się dwa jednoosobowe łóżka lub łóżko małżeńskie,, stara szafa, stylowe fotele i stolik. Łazienka nieco mniejsza, ale równie przestronna, wyposażona w kabinę prysznicową, ręczniki. W pokoju czajnik elektryczny z zestawem do kawy i herbaty,  W pokoju jest czajnik elektryczny z zestawem do kawy i herbaty, dostępny Internet WiFi.  Powierzchnia pokoju 21 m², łazienki 4,4 m².

Kliknij aby zobaczyć prezentację 3D (wirtualny spacer)

 

 

 

 

14 Pańska Izba – superior

Pańska Izba na poddaszu z pięknie wyeksponowanym starym belkowaniem, mocno nasłoneczniona z widokiem na wzgórza oraz przez duże, dwuskrzydłowe okno na piękny ponad 300-letni dąb. Idealna dla 3-osobowej rodziny. W izbie dwa jednoosobowe łóżka z lampkami nocnym lub łóżko małżeńskie, isntnieje możliwość dołączenia dostawki, stół z krzesłami, stylowa szafa, lodówka. We wnęce pod oknem bardzo wygodny fotel z lampą podłogową i stoliczkiem. Obszerna łazienka z dużą umywalką i kabina prysznicową z deszczownicą, suszarka do włosów, ręczniki. W pokoju jest czajnik elektryczny z zestawem do kawy i herbaty, dostępny Internet WiFi. Powierzchnia pokoju 30 m², łazienki 6,5 m².

Kliknij aby zobaczyć prezentację 3D (wirtualny spacer)

 

 

 

15 Pańska Izba - superior

Pańska Izba na poddaszu  z zachowanym wspaniałym starym belkowaniem, z małżeńskim łożem i lampkami nocnymi. Przez duże, dwuskrzydłowe okno widok na piękny ponad 300-letni dąb. W izbie łóżko małżeńskie, stara, odrestaurowana szafa, stylowe fotele, przy których stoi lampa podłogowa, stoliczek oraz fotel bujany, lodówka. Salon kąpielowy z oknem dachowym wyposażony w dużą umywalkę oraz kabinę prysznicową z deszczownicą, ratanowy fotel, suszarka do włosów, ręczniki.  W pokoju jest czajnik elektryczny z zestawem do kawy i herbaty, dostępny Internet WiFi.  Powierzchnia pokoju 27, łazienki 12 m². 

Kliknij aby zobaczyć prezentację 3D (wirtualny spacer)