00 48 607 200 200

REZERWACJA
Holiday Poland Cheap Holiday in Poland Lower Silesia Holiday

Polecamy inne, wspaniałe hotele w regionie

ODWIEDŹ LOKALNE HOTELE – PAŁAC WIECHLICE – NIEBIESKI BURAK - POD LIPAMI

Wiechlice 
Ten niesamowity, odrestaurowany pałac zabytkowy w nowoczesnym eko – luksusowym stylu.Możesz tutaj zatrzymać się w nowoczesnym spa po konferencji. Ten budynek to klasyczna elegancja w połączeniu z nowoczesnymi udogodnieniami. Pałac Wiechlice staje się rajem dla tych, którzy szukają luksusu i wypoczynku. Hotel będzie odpowiadał  zarówno turystom jak również biznesmenom. Tradycyjna staropolska gościnność odróżnia gospodarzy Wiechlic od właścicieli innych tego typu obiektów w Polsce.

Niebieski Burak
Legenda głosi, że około 1791 dolnośląskie pola w pobliżu Bolesławca były obsadzone wyłącznie burakami. Najbardziej popularne, w tamtym czasie wykorzystanie buraków to robiony z nich bimber - potajemnie warzony w piwnicach stodoły, gdzie obecnie znajduje się hotel. Oficjalnie w tym miejscu nie waży się już alkoholu a gospodarze rozgrzewają gości hotelowych, przechowywanym w tamtym miejscu drewnem.

Pod Lipami
Gospodarstwo agroturystyczne "Pod Lipami"położone jest w malowniczej okolicy wsi Mojesz, która znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Lwówka Śląskiego.

zobacz również