00 48 607 200 200

REZERWACJA
Holiday Poland Cheap Holiday in Poland Lower Silesia Holiday

Rekomendacje

GOŚCINIEC POD ZIELONYM JAJEM JEST CERTYFIKOWANY GODŁEM ZŁOTEGO STANDARTU

Godło Złoty Standard to gwarancja najwyższej jakości obsługi Gości hotelowych potwierdzona przez ekspertów. To hotele i obiekty hotelarskie sprawdzone w toku szczegółowych audytów i polecane przez systemy rezerwacji hotelowej oraz przez kluczowe organizacje w branży hotelarsko-turystycznej.

Każdy z hoteli i obiektów hotelarskich uhonorowany certyfikatem i godłem Złoty Standard realizuje w praktyce postulat „Gość jest najważniejszy”. W tym gronie znajdują się modelowe obiekty, które:

  • zapewniają wysoki komfort pobytu,
  • charakteryzują się przyjaznym, serdecznym klimatem,
  • szczególnie dbają o swoich Gości,
  • i jak pokazują statystyki, skutecznie zachęcają ich do powrotu.

Certyfikat Złoty Standard

Ceryfikatu Złoty Standard nie można kupić. Wyróżnienie przyznawane jest przez kapitułę ekspertów tylko najwyżej punktowanym obiektom na podstawie oceny audytowej w ponad 80 szczegółowych parametrach w kluczowych obszarach obsługi Gościa. Certyfikat Złoty Standard zobowiązuje właściciela i personel hotelu do najwyższego poszanowania preferencji i życzeń Gościa.

Misją programu certyfikacji Złoty Standard jest podnoszenie jakości obsługi Gościa w obiektach hotelarskich. Proces certyfikacji obejmuje najważniejsze obszary ich funkcjonowania:

 

http://www.zlotystandard.info/nasze-obiekty/gosciniec-pod-zielonym-jajem/opis

zloty standard

 

 

 

RPO logo